Jumestaja omas pulmas

Jumestaja omas pulmas
11.02.2019

Kingsepal ei ole kingi ja meigikunstnikul ei ole ühtegi tuttavat jumestajat... Nii tundus mulle, kui hakkasin organiseerima oma pulmi. Kuna endal kõik vajalikud oskused ja vahendid olemas, arvasin, et enda tehtud meik on sellel tähtsal päeval just ideaalne.

Õnneks on Meil aeg kihluse ja pulmade vahel piisavalt pikk ( aasta ), et oma mõtetes kõik hoolikalt läbi arutada. Mida aeg edasi, seda selgemaks sai, et tänapäeva pulmapäev on pruutpaarile kõike muud kui rahulik. Hommikul vara juuksurisse, meiki, loodusesse ilupilte tegema, laulatusele ja pulmapeole ning seda kõike sama-aegselt filmitakse.

Oma pulmapäev ei ole aeg, millal ise tööd teha! Pulmade korraldamise juures on kõige tähtsam see, kui palju suudad ette näha ja varem ära organiseerida. Kui kõik õnnestub, ei peaks ise pulmapäeval enam midagi tegema, vaid usaldama ennast teiste inimeste kätesse, keda oled ise varem välja valinud.

Meigikunstniku valiku juures sai minule otsustavaks just inimese iseloom. Kui endal on niigi pikk ja emotsioone täis päev ning tõenäoliselt on kerge käte värin ja südame puperdamine lahutamatu osa päevast, siis peaks jumestuskunstnik olema pruudile sobiva natuuriga. Rahuliku, professionaalse ning abivalmis inimesega koostöö rahustab ka sind ennast.

Annan endale loomulikult aru, et ise meigikunstnik olles, võin tunduda keskmisest kriitilisem klient, kuna mul on väga kindel ettekujutus milline tahan ja peaksin välja nägema ning kuidas oleks kõige õigem toimida, et lõpptulemus ideaalne saaks. Samas tean ütelda oma kogemustest, et ega klient, kes ei oma üldse oma arvamust ja hiljem seljataga räägib, et tehtud tööga rahule ei jäänud, parem ei ole.

Arvan, et mõlemal osapoolel on lihtsam, kui jumestajaga enne pulmi kohtuda ja proovimeik teha. Siis saab täpsustada kõik pisiasjad ja pulmapäeval ei ole muud, kui lase jumestajal teha oma tööd ja naudi, kuna tead juba ette, milline on lõpptulemus ja see sobib sulle.

Kogu selle suure „virr-varri" juures, mis pulmade ümber toimub, ei tohiks unustada, et see päev kuulub ainult noorpaarile ning kui uskuda, et see on inimese elus üks tähtsamaid sündmusi, siis tasuks selle kulgu mõjutada väga rahulikult, arukalt ja läbimõeldult organiseerides.

Eva - Andra Lepp
Jumestuskunstnik

Loe ka artiklit Avenüü Professional ajakirjast

Võta meiega ühendust