Vali keel: est | eng | fin

 Tüdrukuteõhtu.

Ilumeik OÜ pakub suurepärast ja meeldejäävat võimalust sõbrannade seltsis tähistada tüdrukuteõhtut, mille käigus on pruudi sõbrannadel võimalus saada sama päeva jooksu endale sobival ajal meigid ja soengud. Viimasena saab oma üllatuse osaliseks pruut, keda Stuudiosse sisenedes ootavad ees tema sõbrannad ning samal ajal, kui tulevast pruuti jumestatakse ja soengut tehakse saate nautida kaasa võetud suupisteid ja šampust.

Endiselt on võimalik meid tellida väljaspoole Jumestusstuudiot! 

 

Tüdrukuteõhtu nr.1

Tüdrukuteõhtu nr. 1 sobib seltskonnale kuni 6 inimest ja sisaldab kõigile express meiki, kestvusega umbes 20 minutit. Kogu seltskonna jumestamisele kulub umbes kaks tundi ja terve selle aja saate Te koos veeta Ilumeik OÜ jumestusstuudios ning sellel ajal, kui ühele tehakse meiki saavad Teised nautida kaasa võetud suupisteid, šampust ja head seltskonda.

Ühe meigi hinnaks on 15.- euri.

Tüdrukuteõhtu nr.2

Tüdrukuteõhtu nr. 2 sobib seltskonnale kuni 6 inimest ja sisaldab lisaks meigile ka kerget soengut. Soeng tehakse meigiga üheaegselt, ühe inimese peale kulub aega kuni 20, minutit. Kokku saate Ilumeik OÜ Jumestusstuudios veeta umbes 2 tundi ning samal ajal, kui ühele teist tehakse meiki ja soengut saavad teised nautida kaasa võetud suupisteid, šampust ja head seltskonda.

Ühe töö hinnaks on 30.- euri. 

Tüdrukuteõhtu nr.3

Tüdrukuteõhtu nr. 3 sobib suuremale seltskonnale või neile, kes tahavad põhjalikumat meiki ja soengut. Päeva jooksul saab igaüks Teis just endale sobival ajal käia Ilumeik OÜ Jumestusstuudios meigis ja soengus. Tulevase pruudi meik ja soeng tehakse siis, kui kõigi Teiste soengud ning meigid on valmis ning selle aja saate kõik koos meie juures veeta. Selle paketi puhul on kõigil võimalik valida kui suurt rõhku soovivad nad panna meigile ja kui suurt soengule. Ühele kliendile kulub aega umbes 1 tund. Viimasena vaatame veel kindlasti üle ka kõigi nende meigid ja soengud, kes esimeste seas end ilusaks käisid tegemas ja värskendame sealt kust vaja.

Ühe töö hinnaks on 40.-

Tüdrukuteõhtu nr.4

Tüdrukuteõhtu nr. 4 sobib neile, kes soovivad, et meike ja soenguid tullakse tegema väljaspoole Ilumeik OÜ Jumestusstuudiot. Selle paketi puhul pange palun kirja kuhu on tarvis tööd tegema tulla, milliseid meike ja soenguid sooviksite, kui suur on Teie seltskond ja millise aja jooksul peab töö valmis saama ning saatke meile. Selle info põhjal saame teha võimalikult täpse hinnapakkumise.

 

Peatse kohtumiseni!

Ilumeik OÜ

Tel. (+372 ) 524 24 12 

evaandra@meik.ee