Vali keel: est | eng | fin
  

Pulmameik, pruudimeik

Pruudimeik ja soeng on minu lemmiktööd.

See põnevus ja rõõmus ootus, mis selle töö juurde kuulub on nakkav ja tänu oma kallitele klientidele on mul võimalus ikka ja jälle nakatuda selle rõõmsa pisikuga.

On äärmiselt põnev koos tulevase pruudiga välja mõtelda just talle sobiv soeng ja meik, nii on pruudil pulmapäeval end hea minu kätesse usaldada ja ta teab ette, et saab tulemusega rahul olla. Asju mille pärast pulmade eel muretseda on piisavalt ning seepärast on hea kui saad teisi enda ümber usaldada ja pruut võib olla kindel, et töö lõpptulemus vastab tema ootustele.

Ilumeigi Jumestusstuudio on pulmapäeval ainult pruutpaari päralt ning võimaldab veeta oma tähtsa päeva hommikut väga rahulikus õhkonnas. Nii saate jätta kõik pulma korralduslikud küsimused selja taha ja nautida vaid hetke milles viibite.

Põnevate kohtumisteni,

Eva - Andra Tamm

 

Pulmameik pruudile

Kauni jumestuse huvides tuleks teha proovimeik, sest siis saab vaadata üle näonaha seisukorra ja kulmud ning tuletada ühtlasi meelde maniküüri ja pediküüri osatähtsust. Meigi põhi peab olema matt, ripsmetušš veekindel. Soovitatav on kasutada huulepulga peal nn lipfix'i, et huulevärv kauem püsiks. Kindlasti tuleb arvestada, millist värvi on kleit, lilled, ehted ja mis stiilis on soeng. Pruudimeik peab olema loomulik ja personaalne, sest pruut tahab ennast pildilt ära tunda ka 20 aasta pärast. 

Pulmameik peigmehele

Sageli unustatakse meeste meik või ei mõisteta selle tähtsust. Pulmapilte vaadates on tihti näha, kui kaunis on pruut, aga... Peigmehe silmaalused on abielueelsest stressist tumedad. Pulmapäeva hommikul on kiiruga habet aetud ja veel kogemata sissegi lõigatud... Meeste meigile tehakse väga naturaalne ja õhuke põhi ning modelleerimiseks kasutatakse päikesepuudrit. Ripsmetel ja kulmudel kasutatakse värvituid geele, huuli niisutatakse loomulikku tooni palsamiga.

Pruudi ettevalmistus

Paar päeva enne pulmapäeva oleks hea pruudil lasta värvida keemiliselt kulmud ja ripsmed ning vajadusel kitkuda kulmud. Näo koorimine ja mask aitavad samuti meigil paremini püsida, et tähtsal päeval eriti särav välja näha.  

Hinnad

  • Pruudimeigi proov: 35.-                                                                                                             
  • Pruuimeik õigel päeval: 40.-                                                                                                       
  • Pruudimeik ilma eelneva proovitööta: 50.-

 

Pulmapäeval tehtav kerge jumestus peigmehele kuulub hinna sisse. 

 

Võta ühendust:

Tel. (+372 ) 524 24 12 

evaandra@meik.ee

ARO_9824.jpg