• Beauty begins

Meie hubase salongi leiad Tallinna kesklinnast

Kõik Teie Ilu Heaks 

lumeik OÜ on 2007a. loodud jumestusteenuseid pakkuv ettevõte. Endiselt on võimalik meid tellida väljaspoole Jumestusstuudiot, kuid alates aastast 2014 saavad kõik Kliendid nautida erinevaid hooldusi Ilumeigi hubases Stuudios Tallinna vanalinnas. Nii on Teil võimalik osa saada meie rahulikus õhkonnas loodava meigi ja soengu loomingulisest valmimisest ning kogu tähelepanu ja energia on suunatud vaid Teile.

Põneva ajalooga ja kauni arhidektuuriga Saarineni Maja sisehoov on suurepärane koht, kust alustada pulmapäeval oma fotosessiooni.

  • Kuna asume Tallinna teatrite ja kontsertsaalide läheduses, siis on peale tööpäeva meilt läbi astudes mugav vahetada riided, saada õhtuks sobiv meik ja soeng ning nautida õhtut edasi juba värske ja säravama välimusega.
  • Samuti korraldame Jumestusstuudios tüdrukuteõhtuid, mille käigus on pruudi sõbrannadel võimalus saada sama päeva jooksul endale sobival ajal meigid ja soengud. Viimasena saab oma üllatuse osaliseks pruut, keda Stuudiosse sisendes ootavad ees tema sõbrannad ning samal ajal, kui tulevast pruuti jumestatakse ja soengut tehakse, saate nautida kaasa võetud suupisteid ja šampust.
  • Lisaks meigile ja soengule on võimalik Ilumeigi Jumestusstuudios lasta modelleerida kulmud, need koos ripsmetega keemiliselt värvida ja soovi korral teeme näole maski mis värskendab nahka ja taastab selle elujõudu ning muudab nahatooni ühtlaselt säravaks. See suurepärane hooldus aitab meigil veel paremini ja veatult püsida. Soovitatav on tulla kirjeldatud protseduuri tegema mõni päev enne pulmi või mõnd tähtsat sündmust, siis kui soovite eriti hea välja näha.
  • Aja jooksul on välja kujunenud Ilumeigil ka juukseaksessuaaride sari, mis on soojalt vastu võetud pruutide poolt. Need on omanäolised ja julged peaehted mis on mõeldud rõhutama kliendi isikupära, stiili ning naiselikkust. 

Tutvuge kõikide pakkumistega täpsemalt meie kodulehel!

Peatse kohtumiseni,

 
Jumestuskunstnik
Eva - Andra

Meie asukoht

Võta meiega ühendust